Informace o nákupu
loadingbar

Autor Vrány přilétá na Comics-Con Prague 2022

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

images Je před námi víkend plný zábavy a zážitků Comic-Con Prague 2022. Vše je už v jasnějších barvách, proto můžeme zveřejnit naše přednášky a podrobnosti účasti Jamese O'Barra, autora Vrány. Dle aktuálních informací bude James O'Barr na Comic-Con Prague 2022 přítomný během všech tří dní.

Po celou dobu akce nás můžete navštívit v našem vymazleném stánku, ve kterém najdete naše komiksy se 40% slevou (nevztahuje se na kolosální knihy a již zvýhodněné komplety / platby pouze v hotovosti). Vezmeme s sebou také vzorky chystaných knih (pro případ, kdybyste nestihli naši páteční přednášku představení edičního plánu 2022 viz níže), ať víte na co se můžete letos těšit.

Exklusivně budou v prodeji i novinky Kovboj ze Šaolinu: Sakra Trek a Ú.P.V.O. 16: Upír. K dispozici bude i nový ediční plán na rok 2022 se zbrusu novou ukázkou chystaného komiksu.

Na stánku se budeme snažit mít neustále dostatečnou zásobu titulů pro autogramy Jamese O'Barra: Vrána, Vrána: Mrtvá doba, Vrána: Soumrak bohů i DVD Vrána: James O'Barr na KomiksFestu.

Navíc pro vás máme, jako vždy, připravené dárky (do vyčerpání zásob), které vás jistě potěší.
Budeme se na vás všechny moc těšit :-)

Přednášky:

Comics Centrum – představení edičního plánu 2022
pátek 22. 4., 18:00, ComicLine D12

Komiksy nejsou jen o superhrdinech. Jsou to také knihy plné dobrodružství, napínavých příběhů, a především kvalitní zábavy – Hellboy universum, Zámek a klíč, Conan, Sin City a mnoho dalších. Přijďte se dozvědět víc o komiksech, které pro vás tento rok chystáme. Těšit se můžete i na naši tradiční soutěž.
Přednášející: Václav Dort, Martin Trojan
POZOR!!!

 

Horor v komiksu
sobota 23. 4., 19:00, ComicLine D12

Přednáška určená především fanouškům hororu, kteří zatím komiks opomíjeli. Comics Centrum se již od své první vydané knihy tomuto žánru soustavně věnuje, a je tudíž nejpovolanější provést vás zákoutími komiksové hrůzy. Pojďte se příjemně bát s Drákulou, Duchy mrtvých, Baltimorem a řadou dalších. Těšit se můžete i na naši tradiční soutěž.
Přednášející: Václav Dort, Martin Trojan

 

Fenomén Vrána – James O‘Barr
neděle 24. 4., 16:00, sál B

Přednáška amerického komiksového umělce, který stvořil kultovní dílo – komiks Vrána, který se stal předlohou neméně kultovního stejnojmenného filmu. Proslýchají se zvěsti o natáčení nového filmu a tak se jedná o skvělou příležitost dozvědět se více o tomto autorovi i jeho díle.
Moderuje: Martin Štefko
V angličtině, se simultánním tlumočením do sluchátek.

 

Jak se píše scénář komiksu?
pátek 22. 4., 20:00, sál Evropa 2 Stage (E2)

Autor světoznámého komiksu Vrána (předloha stejnojmenného filmu) James O'Barr a autor románů ze světů Duny, Star Wars a mnoha dalších Kevin J. Anderson si popovídají o tvorbě scénářů pro komiksy.
Moderuje: Martin Štefko
V angličtině, bez překladu.

Vrana con