Informace o nákupu
loadingbar

Být stále svůdná a smrtící, i když jí táhne na stovku?

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

To dokáže jen Witchblade!

witchblade4 obe bilaPražské nakladatelství Comics Centrum vydá letos v prosinci již sedmou kolosální knihu ze světa tajemných artefaktů, z toho čtvrtou zaměřenou na Witchblade. Svůdná newyorská policistka a zároveň nositelka čarodějného ostří se v Česku dočká jubilejního stého dílu.

V rámci čtvrté kolosální knihy, která obsahuje díly 76–100, se kromě Sáry a její nadpřirozené zbraně setkáme se spoustou již známých postav, ale objeví se také nové, z nichž některé mohou v budoucnosti Witchblade sehrát podstatnou roli.

Sáru čeká mnoho životních změn: je přeřazena na policejní ústředí, kde je jí přidělen nový partner, Patrick Gleason. Také se za podivných okolností seznámí se záhadným staříkem, jenž si říká Kurátor, a který nabídne zmatené Sáře pomoc s hledáním pravé podstaty jejího daru. Na konci knihy pak Sáru samotnou čeká překvapení, které je jistě hodné již zmiňovaného stého dílu.

Kolosální kniha bude v Česku doplněna galerií obálek, již tradičně bude každý výtisk očíslován a bude obsahovat také speciální stranu se jmény všech, kteří si knihu předplatili prostřednictvím internetových stránek nakladatelství. Navíc je čtvrtá Witchblade vybavena zcela unikátní a dosud nikdy nepublikovanou obálkou.

witchblade 4 11Na tvorbě celosvětově úspěšného komiksu, který ve světě vycházel v letech 1995 až 2015, se od jeho začátku podílela celá řada uznávaných výtvarníkůscenáristů, kupříkladu David Wohl, Ian Edington, Randy Green, Marc Silvesti, Michael Turner či Brian Buccellato. K nim se právě během čtvrté knihy připojil také Ron Marz, který od 80. dílu přebral, až do jejího konce ve 185. díle, scenáristické opratě celé série.

Stejně jako u předchozích dílů Witchblade, i tentokrát rozhodnou o vydání knihy čtenáři svými předobjednávkami, jejichž minimální počet je stanoven na 300 kusů. Předobjednávky bude možné realizovat od 14. září do 24. října na stránkách Comics Centra, kde mohou čtenáři zároveň sledovat stav předobjednávek na „šancemetru“.