Informace o nákupu
loadingbar

Comic-Con Prague 2020

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

83571830 2280479985585588 6260767655511195648 oTento víkend se v Praze chystá velká událost Comic-Con Prague a my na ní nebudeme chybět.

Po celou dobu akce nás můžete navštívit v našem útulném stánku, ve kterém najdete všechny naše komiksy se 40% slevou. Vezmeme s sebou i vzorky našich chystaných knih na letošní rok, ať víte co vás čeká. Navíc pro vás máme připravené dárky, které vás jistě potěší (do vyčerpání zásob).

Tak se za námi stavte, rádi si s vámi o komiksech a nejen o nich popovídáme.

Za neméně důležité považujeme i to, že jsou na sobotu naplánované dvě naše přednášky. Zde je jejich rozpis, tak si je určitě nenechte ujít.

Mignolův chlapec z pekla aneb Poznejte Hellboy universum
sobota 8. 2. 10:05 – 10:50, ComicsLine D8
Hellboy universum je naprosto neodolatelná směs bájí, legend a mnoha mytologií. Atraktivní příběhy mají skvělou atmosféru a obsahují akci, humor i napětí. Jeho stvořitel Mike Mignola koncipuje jednotlivé části (Ú.P.V.O., Humr Johson, Lovec čarodějnic, Abe Sapien a další) vizuálně i stylově velmi různorodě. Přednáška je určena jak nováčkům, tak dlouholetým fanouškům Hellboy universa.
Přednášející: Václav Dort, Martin Trojan

Comics Centrum – příběhy, které vás nezklamou
sobota 8. 2. 20:05 – 20:45, ComicsLine D8
Komiksy nejsou jen superhrdinové. Jsou to také knihy plné dobrodružství, napínavých příběhů, a především kvalitní zábavy. Přijďte objevit světy Lary Croft, Jamese Bonda, Hellboye, Myší hlídky, Zámku a klíče, Conana, Černé palice a mnoha dalších. A dostane se i na chystané novinky letošního roku.
Přednášející: Václav Dort, Martin Trojan

Na konci přednášek pro vás máme připravené i tradiční soutěže o komiksy z našeho portfolia.

Budeme se na vás těšit!