Informace o nákupu
loadingbar

Comic-Con Prague 2021

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

A5 letak clanekNejen pro komiksové fanoušky bude tento pátek a celý víkend plný zážitků. Proběhne totiž Comic-Con Prague a my na něm opět nebudeme chybět. Po celou dobu akce nás můžete navštívit v našem útulném stánku, ve kterém najdete naše komiksy se 40% slevou (nevztahuje se na kolosální knihy a již zvýhodněné komplety/platby pouze v hotovosti). Vezmeme s sebou i pár vzorků chystaných knih, ať víte na co se můžete těšit. Navíc pro vás máme připravené dárky, které vás jistě potěší (do vyčerpání zásob).

Tak se za námi stavte, rádi si s vámi o komiksech a nejen o nich popovídáme.

Přijďte i na naše tři přednášky, které jsme si pro vás připravili, na jejichž konci pro vás máme připravené i tradiční soutěže o naše komiksy.

1) Comics Centrum – příběhy, které vás nezklamou - pátek 15. 10. od 15:00
Komiksy nejsou jen superhrdinové. Jsou to také knihy plné dobrodružství, napínavých příběhů, a především kvalitní zábavy. Přijďte objevit světy Lary Croft, Jamese Bonda, Hellboye, Myší hlídky, Zámku a klíče, Conana, Sin City a mnoha dalších.
Přednášející: Václav Dort, Martin Trojan

2) Hellboy universum – sobota 16. 10. od 19:00
Hellboy universum je naprosto neodolatelná směs bájí, legend a mnoha mytologií. Atraktivní příběhy mají skvělou atmosféru a obsahují akci, humor i napětí. Jeho stvořitel Mike Mignola koncipuje jednotlivé části (Ú.P.V.O., Humr Johson, Abe Sapien a další) vizuálně i stylově velmi různorodě.
Přednášející: Martin Trojan

3) Conan, král Comics Centra – neděle 17. 10. od 10:00
Fantastický svět spisovatele Roberta E. Howarda plný odvážných mužů a krásných žen, ve kterém prastarým říším vládne temná magie a krutá božstva. Pojďte se podrobněji seznámit s minulostí, současností i budoucností barbara Conana, který kraluje již mnoho let v nakladatelství Comics Centrum.
Přednášející: Martin Trojan

Budeme se na vás těšit :).A5 letak clanek text

*kromě kolosálních knih/platí do vyčerpání zásob