Informace o nákupu
loadingbar

Comic-Con Prague 2023

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

index top Po roce je před fanoušky opět víkend plný zábavy a zážitků Comic-Con Prague.

Po celou dobu akce nás můžete navštívit v našem stánku, ve kterém najdete naše komiksy se 40% slevou (nevztahuje se na kolosální knihy a již zvýhodněné komplety; platby pouze v hotovosti).Na stánku už budou v prodeji také chystané novinky:
Hellboy a Ú.P.V.O.: 1952
Ú.P.V.O. Peklo na zemi 3: Rusko
Želvy ninja: Poslední rónin
Želvy ninja: Poslední rónin – speciální obálka

Vezmeme s sebou také vzorky chystaných knih (pro případ, že byste nestihli naši páteční přednášku CC - představení edičního plánu 2023, viz níže), ať víte, na co se můžete letos těšit.

Na stánku se budeme snažit mít dostatečnou zásobu titulů pro autogramy autorů Jasona Aarona (komiksový scenárista) a Mahmuda Asrara (komiksový výtvarník). Oba se podíleli na tvorbě komiksů Barbar Conan 1: Život a smrt barbara Conana, kniha první a Barbar Conan 2: Život a smrt barbara Conana, kniha druhá.

Navíc pro vás máme, jako vždy, připravené dárky k nákupu, které vás jistě potěší (do vyčerpání zásob).

Tak se za námi stavte, rádi si s vámi o komiksech (a nejen o nich) popovídáme. Přijďte i na naši přednášku, kterou jsme pro vás připravili a na jejímž konci bude soutěž o naše komiksy.

Budeme se na vás všechny moc těšit.

Přednáška na Comic-Con Prague
Comics Centrum – představení edičního plánu 2023 – pátek 14. 4. v 17:00, ComicsLine F1 

Zveme Vás na představení edičního plánu pro rok 2023. Ukážeme Vám, že komiksy nejsou jen superhrdinové. Jsou to také knihy plné dobrodružství, napínavých příběhů a především kvalitní zábavy – Hellboy, Zámek a klíč, Conan, Sin City, Vrána, BRSRKR, Želvy ninja a mnoho dalších. Velká část našich komiksů je věnována hororům a fantasy. A těmto žánrům se i letos budeme v nemalé míře věnovat.
Těšit se můžete i na naši tradiční komiksovou soutěž.

Přednášející: Václav Dort, Martin Trojan

A5 letak 2023 2