Informace o nákupu
loadingbar

Comics Centrum News 6: Kolosální zítřky

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

CCN6 clanekKolosální Conan, král aquilonský si přes přetrvávající nelehkou dobu vede u vás fanoušků velmi dobře. Prvních 300 nutných objednávek se sešlo v neobvykle krátkém čase a my jsme za to velmi rádi. Těší nás váš neutuchající zájem a důvěra v nás. Všem, kteří si tuhle knihu již u nás objednali, moc děkujeme. Vážíme si každé vaší objednávky, protože bez vás by to nešlo.

Bohužel už teď víme, že knižní distribuce ani knihkupci se nechtějí, kvůli tíživé ekonomické situaci, pouštět do finančně náročnějších projektů (čest výjimkám). Opakuje se tak situace z minulého roku, která nás přiměla k rozhodnutí opět učinit drobnou změnu v systému prodeje (stejně jako u A zrodí se hvězdy…). Převezmeme tak na sebe zodpovědnost za dostupnost knih po ukončení předprodeje, tentokrát již natrvalo. Chceme zachovat exkluzivitu Kolosálních knih, proto tištěný náklad vždy zvýšíme pouze o průměr minulých objednávek prodejců. A abychom nikoho neznevýhodnili, cenu po ukončení předprodeje na našem e-shopu opět navýšíme o 600 Kč.

Předprodej Kolosálního Conana, krále aquilonského končí 9. 5. 2021.

Vlivem současné situace se nám také, jak doufáme, podařilo do budoucna zmírnit problém se spekulacemi u některých starších Kolosálních knih. Jednomu z našich prodejců jsme v rámci našich dlouholetých dobrých vztahů vyhověli a odkoupili zpět jeho skladové zásoby našich titulů, včetně Kolosálních knih. Tím jsme zabránili tomu, aby se tyto knihy staly předmětem spekulací nebo nějak utrpěla hodnota vámi vlastněných knih. V této souvislosti jsme se rozhodli přidat k těmto odkoupeným knihám i naši nakladatelskou rezervu, kterou musíme držet u každé kolosálky do konce reklamační lhůty pro případnou výměnu a u které tato lhůta již bezpečně uběhla. Společně nyní dáváme tyto knihy do prodeje v našem e-shopu. Ve většině případů se však jedná o velmi nízké počty kusů. Cenu i u těchto titulů navyšujeme o férových 600 Kč. Rozhodně ale neočekávejte Kurva velký Sin City, Pekelnou knižnici, knihu první nebo Kolosálního Conana.

Uvědomujeme si choulostivost celé situace a přistupujeme k ní nanejvýš zodpovědně. Stále proto platí, že Kolosální knihy nebudeme nikdy dotiskovat a nebude možné je na Černý pátek nakoupit se slevou. Byla by to neúcta k vám fanouškům.

Děkujeme za vaši přízeň a přejeme pevné zdraví.

Podrobnější komentář najdete ve videu.