Informace o nákupu
loadingbar

Copak teď dělá Guillermo del Toro a kdy bude nový Hellboy?

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Režisér Guillermo del Toro je pro hodně z nás spojen s filmovým zpracováním Hellboye. Před ním natočil, dokonce v Praze, druhý díl série Blade, skvělý film Princ bez království a velmi zajímavý Faunův labyrint, co se ale týká pekelníka, tak ten je od něj v podání Rona Perlmana prostě dokonalý. Jen vystoupit z plátna. Bylo by moc fajn, kdyby se Hellboy konečně zase ukázal na filmovém plátně v plné síle. Takový souboj s Ogdru Džahadem, nebo obřím drakem by pro něj neměl být problém a určitě by to byla skvělá podívaná.

 

Režisér se bohužel po druhém díle Hellboye na dlouho odmlčel. Pokoušel se režírovat Hobita, ale když se studio dva roky nedokázalo dohodnout s držiteli práv, od projektu ustoupil a začal se věnovat svým věcem. Vedle vizuálního a produkčního dohledu nad filmem Rise of the Guardians (Legendární parta), režíroval film s obřími monstry a gigantickými roboty s názvem Pacific Rim (Útok na zemi), ze které se právě teď objevila první plnohodnotná ukázka.

 

Armády obrovských monster zvaných Kaiju povstanou z moře. Začne válka, která bude stát miliony životů a spotřebuje veškeré lidské zdroje. Pro boj s obřími monstry existuje jen jediná zbraň - obří roboti Jaegers. Ti jsou na dálku simultánně řízeni dvěma piloty, jejichž mysl je uzamčena v neurálním přemostění. K obraně napadeného lidstva jsou dohormady svedeny osudy dvou lidí - bývalého pilota a ještě nezkušeného mladíka, kteří mají za úkol vést legedráního, ale zdánlivě zastaralého Jaegra. Společně jsou pak nejspíš jedinou a poslední nadějí, jak bojovat a zachránit celé lidstvo...

 

Trailer a plakát k filmu Guillerma del Tora Pacific Rim - Útok na zemi je tu!

 

pacificrimpostersmall

Pacific Rim 9