Informace o nákupu
loadingbar

Dočkáme se i animované verze komiksu Axe Cop!

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Série Axe Cop vznikla v roce 2009 jako internetový komiks. Záhy si získal velkou oblibu a tak vyšel v roce 2010 i tištěný a to pod křídly vydavatelství Dark Horse. Zvláštností komiksu a vlastně asi i to hlavní, proč je tolik oblíbený jsou autoři. Komiks začali v roce 2009 vytvářet Ethan Nicolle se svým tehdy pětiletým bratrem Malachim. A mělo to opravdu úspěch. Pohled malého dítěte pomohl. Malachai vymyslel námět a tvořil příběhy a Ethan (tehdy mu bylo 29) je kreslil a dotvářel komiks. První díly byly dokonce zveřejněné jen na Facebooku, na webu se ukázal Axe Cop až začátkem roku 2010. Pak se komiksu ujalo Dark Horse a nyní vychází jak online, tak i jako jeho tištěná verze.

Série je tak úspěšná, že se chystá její animovaná verze a chystá se i celovečerní dokument o vzniku Axe Copa. Po vzoru Goona, se pokoušejí filmaři sehnat peníze přes Kickstarter.

Axe Cop jsou příběhy policejního důstojníka, který v bitvě se zločinem používá nejraději sekeru... A rozhodně se nebojí ani příšer a zločinců z jiných planet.

A jak by mohl film Axe Cop vypadat? Ukázka je zde!

Axe-Cop-385x300

axecoppaintedw

axe cop closeup