Informace o nákupu
loadingbar

Eva Green je ženská, pro kterou bych vraždil

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Tak konečně, po několika letech dohadování a házení takových jmen, jako Angelina Jolie a Rachel Weisz je definitivně jasno. Roli Avy Lord, ženské, pro kterou se vraždí bude, hrát Eva Green. Tuto herečku známe jako agentku Vesper Lynd z bondovky Casino Royale, nebo jako čarodějnici ze Zlatého kompasu. Do původních rolí se vrátí třeba i Jessica Alba, která prý v novém filmu bude mít víc tanečních čísel než v jedničce. Máme se na co těšit, i když asi horní díl kostýmu jako nakreslená Nancy neodloží.

SinCity Green

Ženská, pro kterou bych vraždil představuje jeden z nejdrsnějších a nejkrvavějších dílů Sin City. Je to vlastně příběh antihrdiny Dwighta, kterého si zahraje Josh Brolin. Titulní "ženská" je pak Ava (Eva Green), dávná Dwightova láska, která je nyní vdaná za zkaženého milionáře. Ava prosí Dwighta, aby ji vzal zpátky, aby ji zachránil. Když Dwight vidí, jak ji ohrožuje manželův tupohlavý bodyguard, rozhodne se ji z toho dostat. Dá se dohromady s neporazitelným Marvem (v prním filmu ho hrál Mickey Rourke), vrazí k Avě do jejich luxusního sídla a jejího krutého manžela zavraždí.

Bohužel pro Dwighta ale není všechno tak jednoznačné, jak se zdálo... Ava všechno narafičila, plánovala to, chtěla se svého muže zbavit a začít znovu svůj život... ale bez manžela. Nakonec je pro Avu obtížný i Dwight a stává se tak jen figurkou v jejím plánu. Dwighta se zbaví jednoduše, střelí ho, asi milionkrát, dokonce i do hlavy... Nechá ho ležet a jde na policii sdělit jim, že její bývalý milý strašně žárlil a chladnokrevně zabil jejího manžela. Dwight se ale uzdraví a s holkama ze Sin City ještě vymyslí pořádnou pomstu. Avě to nejspíš jen tak neprojde...

Eva Green se přidá k hrdinům z prvního dílu, které si znovu zahrají Bruce Willis, Mickey Rourke, Jessica Alba, Rosario Dawson a Jamie King. Nováčky v druhém dílu budou kromě Evy také Josh Borlin (Dwight), Jamie Chung (Miho) a samozřejmě také Joseph Gordon-Levitt (Johny) and Dennis Haysbert (Manut).

sin-city2-poster dametokillfor