Informace o nákupu
loadingbar

I U NÁS BUDEME NADĚLOVAT! Komiks za úlovek z návštěvy O´Barra

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Zítra uzavřeme sběr úlovků z návštěvy Jamese O´Barra v Praze. Všichni, kteří nám poslali a ještě do půlnoci pošlou úlovky si budou moci vybrat jednu odměnu ze tří komiksů - Goon, Hellboy 8 nebo Doba ledová 2. JEŠTĚ DNES DO PŮLNOCI...

Úlovek to může být jakýkoli - podpis na ruce, autogram v komiksu, na obrazu, namalovaný obrázek, fotka s Jamesem, nebo cokoli dalšího se podařilo při návštěvě Jamese v Praze ulovit. Je toho určitě hodně, stejně jako zážitků a my bychom chtěli aspoň střípky z této návštěvy posbírat a dát dohromady do jednoho alba, udělat takovou sbírku úlovků, abychom se mohli podívat a na Jamese hezky čas od času zavzpomínat.

V Comics Centru tedy není potřeba umět básničky, ani písničky, nám stačí nějaká ta fotka, na které bude O´Barr úlovek. A pak? Pak si bude moct každý, kdo obrázek úlovku pošle vybrat jeden ze tří komiksů, novinek v Comics Centru - Goon, Hellboy: Temnota vábí, Doba ledová: Ledová dobrodružství 2.

Komiksy čekají a vy neváhejte a ještě nám své úlovky během dneška pošlete. Ještě do půlnoci čekáme. Zítra zveřejníme úlovkovou galerii, tak se těšte. Více informací na našem profilu na facebooku, příspěvky můžete vkládat přímo na facebook k nám, nebo poslat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Za všechny moc děkujeme.

Přejeme krásný komiksový advent a snad bude Mikuláš hodný a hodně nadělí :)

A z čeho vybírat?

Mikulasska nadilka
A jak může vypadat úlovek?

JOBARR sml