Informace o nákupu
loadingbar

Ještě pořád jsme v Chotěboři a v sobotu večer pokřtíme Darebáka!

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Ještě pořád jsme na Festivalu Fantazie a jsme moc rádi za milá slova a pozitivní ohlasy od vás všech. Rozhodli jsme se tedy v Chotěboři ještě zůstat a nabídnout ještě déle možnost prohlédnout si naše komiksy. A navíc máme ještě jedno překvapení!

U příležitosti českého vydání komiksu Franka Millera a Simona Bisleyho Darebák (Bad Boy) jsme pro všechny fanoušky připravili slavnostní křest knihy přímo na festivalu. Komiksy bude možné na místě koupit, 20 kusů je již hotových, a další bude možné objednat, obojí se speciální festivalovou slevou. Pro ty, co ještě nejsou rozhodnuti, jaký komiks si pořídit budou na místě i ukázky komiksů od nás k nahlédnutí.

Velcí fanoušci pak budou moci využít té nejzajímavější možnosti a tou je objednání speciální limitované edice komiksu Darebák. Unikátní vydání obsahuje kromě obálky od Franka Millera také osvědčení pravosti, plakát, pořadové číslo limitované edice, pouzdro na knihu s metalickým leskem a tričko s motivem Darebáka. Komiks Darebák pak vychází 8. července, pro festival bude ale speciálně hotových dvacet kusů klasické verze Darebáka.

Pojďte si s námi popovídat o komiksech, prohlédnout si je, přijďte s námi pokřtít nový komiks. V sobotu 6.7.2013 kolem 20 hodiny vypukne křest Darebáka v kině v Chotěboři. Přijďte, těšíme se na všechny.
263946 festival-fantazie-logo image 620x349