Informace o nákupu
loadingbar

Již zítra spustíme prodej limitované sběratelské edice Drsné školy - 20. března přesně ve 12 hodin u nás na webu

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Zítra přesně ve 12 hodin spustíme na svých stránkách prodej speciální edice světoznámého komiksu Drsná škola (Hard Boiled). Sto kusů Drsné školy vyjde v originální sběratelské edici v ručně vyrobeném pouzdře s pořadovým číslem a certifikátem ke každé knize. Klasické vydání komiksu Drsná škola bude k dispozici na pultech knihkupectví i na našem eshopu koncem března.

Prodej začne ve 12 hodin zde

Na vydání jsme sice pracovali téměř dva a půl roku a pečlivě digitálně restaurovali celý původní americký komiks, ale práce se určitě vyplatila. Máte teď unikátní možnost koupit takto upravenou verzi, která je celosvětovým unikátem. Drsná škola je jedinečný a zajímavý komiks, který vyniká naprosto úžasnou, možná až maniakálně detailní kresbou. Komiks jsme připravili ve zvětšeném formátu, aby kresby ještě lépe vynikly. Jsou tak detailní a propracované, že se hodí jen na větší listy. Jako první v našem nakladatelství  jsme Drsnou školu digitálně restaurovali, takže má vlastně celosvětovou premiéru právě v České republice. Pro fanoušky, kteří si cení kvality a chtějí mít doma orpavdu speciální kousek, který bude nabývat na hodnotě, mají jedinečnou možnost už zítra. Stovka certifikovaných a očíslovaných kusů čeká na svoje nové majitele.

DS puvodni obalka sml

Drsná škola byla inspirována povídkou Philipa K. Dicka Elektrický mravenec. Komiks napsal úspěšný scenárista Frank Miller, autor Sin City, 300: Bitva u Thermopyl. Komiks uchvacuje více než dvacet let od svého vzniku svojí neskutečně detailní kresbou Geofa Darrowa. Jeho kresby ovlivnily výtvarnou stránku filmu Blade Runner, později se Darrow přímo podílel na výtvarných návrzích filmu Matrix. Za své dílo oba obdrželi komiksového Oscara - cenu Willa Eisnera.

Speciální edice komiksu Drsná škola vychází v limitované edici pouze 100 číslovaných výtisků a bude obsahovat: knihu ve vázané vazbě se zvláštním listem se slepotiskovou pečetí a číslem, barevný plakát obálky prvního sešitu původního amerického vydání ve formátu A3, potvrzení pravosti limitované edice na ručním papíře se slepotiskovou pečetí a pořadovým číslem jednotlivých výtisků 1 až 100. Vše bude uložené v ručně vyrobeném pouzdře na knihu.

Drsna skola pouzdro

První speciální edici komiksu připravil Václav Dort poprvé již v roce 2002. Tehdy u příležitosti vydání první knihy série Hellboy vyšlo 150 kusů knihy Hellboy: Sémě zkázy v pevné vazbě potažené kůží nebo plátnem se zlatoražbou. Speciální edice jsou nejen v zahraničí, ale i u nás velmi ceněným sběratelským artiklem obzvlášť u kvalitních a povedených titulů. Tehdy u prodeje Hellboye se všechny kusy v obou verzích prodaly během dvou hodin od začátku. Poslední kniha byla poté v jednom pražském knihkupectví vydražena. A dokonce jsme si v posledních letech všimli, že se verze s koženou vazbou prodávají za cenu převyšující deset tisíc korun. Takže sběratelské kousky se vyplatí vlastnit i u nás. I u nás je to investice, dobrá investice. A Drsná škola je připravená pečlivě i s ručně vyrobeným pouzdrem.

Takže zítra ve 12 hodin sraz tady na webu a přejeme hodně štěstí a pak hodně zábavy u nového komiksu.

DS certifikat