Informace o nákupu
loadingbar

Joseph Gordon-Lewitt se přestěhoval do Sin City

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Mladý herec Joseph Gordon-Lewitt je dalším nováčkem v městě hříchu. Tento nástupce Batmana z filmu Temný rytíř povstal bude ve filmu Sin City 2 hrát postavu Johnyho, což by podle slov Millera a Rodrigueze měla být zcela nová postava.

JGL-dame

Film Sin City 2 by prý měl opět obsahovat dva příběhy z již vydaných knih série Sin City a jeden zcela nový ve kterém prý mají nejdrsnější obyvatelé Sin City zkřížit cestu s jedním opravdu odporným týpkem. Dále byli představeni další herci, kteří by se měli v dalším dílu objevit: oceňovaný Mickey Rourke jako “Marv,” Jessica Alba jako “Nancy,” Rosario Dawson jako “Gail,” a Jaime King v roli “Goldie/Wendy” společně s novými členy týmu Dennisem Haysbertem v roli “Manuta” a Jamie Chung si zahraje “Miho.”

Objevila se i první velmi neoficiální fotografie, sami si nejsme jistí, zda se nejedná o podvod.

Tak jaká je ženská, pro kterou bych vraždil?

sin city 2 poster

Byl ohlášen i představitel Dwighta, hlavního hrdiny knihy Ženská, pro kterou bych vraždil. Bude ho hrát Josh Brolin, kerý se divákům naposledy představil jako mladý agent K ve filmu Muži v černém. Protože Dwight prodělá velkou plastickou operaci, může před ní vypadat jako Josh Brolin a po ní jako Clive Owen. I když ten do role z předchozího filmu zatím nebyl potvrzen.

brolin-city