Informace o nákupu
loadingbar

Kolosální kniha pro milovníky fantasy meče a magie

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Snímek obrazovky 2024 04 17 v 18.07.41V nabídce máme další kolosální knihu, která udělá radost všem milovníkům fantasy meče a magie, Conana a Franka Frazetty obzvlášť.

Komiks vznikl na motivy hexaptychu slavného výtvarníka Franka Frazetti nazvaného Death Dealer (Smrtonoš). Obrazy Franka Frazetty můžete znát například z obálek našich kolosálních Conanů.

Soubor obrazů se Smrtonošem se objevil jako obálky na mnoha fantasy knihách a několik autorů se ho pokusilo zasadit do vlastního příběhu. Stejně jako u dalších příběhů podle Frazettových obrazů se ale jejich pokusy příliš nezdařily.

To platilo do doby, než se  před nedávnem  na komiksové scéně objevilo nakladatelství Opus, kterému v jeho snažení pomáhala Frazettova vnučka se svým studiem Frazetta Girls.

Příběh Smrtonoše vypráví o prokletém barbaru Kurovi, jehož rohatou přílbu, kterou nikdy nesundává, obývá démon. Kur se náhodně setkává se ženou s dítětem, kterých se, přes varování svých instinktů i démona ve své přilbě, rozhodne ujmout a chránit je. Brzy však svého rozhodnutí hořce lituje.

Proč byl nakonec dokončen jen Smrtonoš, proč je tahle kolosální kniha větší unikát než ostatní a proč pravděpodobně nikdy nevyjde po jednotlivých částech ve standardním formátu, se dozvíte ve speciálním videu, které jsme pro vás natočili viz níže.

Kniha  na 448 stranách  obsahuje:
- kompletní 15 sešitovou sérii Smrtonoš
- rozsáhlou galerii obálek  včetně frazettových Smrtonošů
- unikátní číslo výtisku
- speciální stranu se jmény všech kupujících

Vazba:
- vázaná s mechovým laminem a parciálním lakem
- kapitálek
- stužka

Předobjednávky přijímáme od 2. 4. do 12. 5. 2024.
Pravděpodobné datum vydání knihy je naplánováno na konec června 2024.

 
Snímek obrazovky 2023 12 07 v 14.25.45