Informace o nákupu
loadingbar

Krásné vánoční svátky a hodně komiksů v novém roce přeje Comics Centrum

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Popřáli jsme krásné Vánoce a doufám, že byly opravdu krásné, příjemné, s milými lidmi, s pěknými komiksy... A samozřejmě bychom chtěli popřát i všechno nejlepší v novém roce. Přijde další rok, tentokrát 2013 a snad bude všechno stále jenom lepší. Co se týká komiksů, tak my se budeme určitě moc snažit, abychom vydávali stále nové a stále zajímavé tituly, chceme také vydat další díly pokračování komiksů v sériích, které jsme započali. Velmi se líbil i první díl Goona, tak i s tím bychom chtěli pokračovat dále, snad bude pro toto všechno dobrá konstalace.

Určitě chceme pokračovat v započatých sériích Hellboy, Sin City, Zámek a klíč, Ú.P.V.O. a také v Goonovi. Další knihu, kterou bychom už také konečně moc rádi vydali je komiks Hard Boiled, na jehož grafice pracujeme průběžně už dva roky. Také by v roce 2013 měla vyjít nová kniha komiksu Vrána – Skinning the Wolves. Chtěli bychom také využít premiéry filmu R.I.P.D. a vydat komiks se stejným jménem. V zahraničí má komiks velmi pozitivní ohlasy a ve filmu bude hrát hlavní roli Jeff Bridges a Ryan Reynolds, což zatím vypadá jako docela dobrá akce. No a pak stále pilně pracujeme na komiksech pro mladší čtenáře v edici Comics Centrum Junior, a chtěli bychom k sérii Doby ledové připravit i další tituly, aby i české děti měly výběr ze zajímavých komiksů.

Pak máme ještě pár dalších plánů, ale o tom za příště. Teď přejeme ještě stále krásné vánoční svátky a určitě jen všechno dobré v novém roce.

Moc děkujeme za přízeň a čtěme komiksy, stojí to zato :)

PF 2013

A mimochodem, náš Ježíšek byl moc šikovný a udělal krásné Vánoce. A co vy, dostali jste komiksy pod stromeček? Byli jste hodní?

DSC 7748 2