Informace o nákupu
loadingbar

Legenda jménem Conan na filmovém plátně prý už v roce 2014

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Arnold Schwarzenneger se rád vrací, jak vědí všichni diváci jeho filmů. A i když mu Bruce Willis vyčetl, že už se vracel mockrát, možná se vrátí ještě jednou. A to v roli, která ho proslavila, v roli cimerského válečníka Conana. Ten by se měl vrátit ve filmu nazvaném Legenda o Conanovi (Legend of Conan).

Film by měli produkovat Frederik Malmberg and Chris Morgan, přičemž producent a scénárista Chris Morgan se rozhodl, že napíše i scénář. Pro hlavní roli počítá právě s rakouským svalovcem, kterého prý nebylo tak jednoduché přemluvit. V rozhovoru pak uvádí některé, pro fanoušky prvního filmu, zajímavé skutečnosti. Film by měl přímo navazovat na snímek Conan the Barbarian, nemá to být žádný reboot, žádný remake, prostě pokračování.

Conana v něm uvidíme jako starého krále, pro kterého prý nejsou největším nepřítelem nepřátelští bojovníci, ale jeho vlastní věk, pochybnosti sám o sobě, a stín válečnkakterým byl a představy o tom, co od něj lidé stále očekávají. Conan přitoma ale necouvne, rozhodně nezamrzne na jednom místě - tak uvádí Chris Morgan. Tento film bude přímo navazovat na první film Barbar Conan z roku 1982, nebude brát zřetel na ostatní filmy, tedy další film s cimeřanem Conanem Ničitel Conan, ani na poněkud nevydařený remake z loňského roku Barbar Conan v hlavní roli s hvězdou Hry o trůny Jasonem Momoou.

Morgan si prý na film bude od začátku do konce dohlížet, takže pokud on sám nebude mít úplně zcestný pohled mohlo by se jednat o zajímavý film. Do kin by se měl dostat v roce 2014.

Věříme, že by se mohl alespoň maličko přiblížit kvalitě série od nakladatelství Dark Horse.

Conan The Frost-Giant's Daughter PREVIEW

Conan The God in the Bowl PREVIEW

Conan The tower of Elephant PREVIEW

Conan1 front