Informace o nákupu
loadingbar

Máte se na co těšit – 2020

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

2020 2Zřídkakdy prozrazujeme plánované knihy s ročním předstihem, ale tentokrát uděláme rádi výjimku, protože tohle je prostě radost sama

Takže, dámy a pánové, příští rok se můžete těšit, mimo jiné, na tyhle komiksy:

1. Beasts of Burden – v překladu pravděpodobně Bestie Burdenské

Komiksová série vytvořená scenáristou Evanem Dorkinem a výtvarnicí Jill Thompsonovou. Komiks vypráví o partě inteligentních zvířat, která zkoumají různé paranormální události v jejich malé čtvrti Burden Hill. Skládá se z pěti psů jménem Ace, Rex, Jack, Whitey a Pugsley a kočky jménem Orphan (později se k nim přidá další kočka Dymphna, patřící jedné čarodějnici). Často konzultují své případy s "Psími stařešiny", místními šamany jejich komunity. V jednom příběhu dokonce hostuje i největší světový paranormální vyšetřovatel – Hellboy.

2020 12. Moonshadow

Moonshadow je bizarní humorná pohádka pro ty, kteří již vyrostli. Zkrátka jedná se o zábavnou fantasmagorii, která si ráda zafilozofuje. Moonshadow ve svých 120 letech rekapituluje svůj život a to jak přišel na svět. Byl totiž synem hippiesačky, říkající si Slunečnice, kterou společně s její černou kočkou Frodou unesl z Brooklynu v roce 1968 mimozemšťan vypadající jako velká zářící oranžová koule s nakresleným lidským obličejem. Moonshadow vyrůstal jako naivní sirotek v intergalaktické ZOO. V patnácti letech se seznámil s bezpáteřním humanoidem Irou a rozhodl se společně s ním a kočkou Frodou ze ZOO odejít a najít si pro sebe někde ve vesmíru místo k žití.

Moonnshadow je prvním kompletně malovaným americkým komiksem, který ovlivnil mnoho dalších tvůrců.

Máte se na co těšit :-)