Informace o nákupu
loadingbar

Nad dopisy fanoušků 01/2019

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

dopisy11) „Bude prodej Conana 0 a 1 probíhat paralelně ještě s prodejem nějaké jiné novinky? Objednal bych si pak všechno najednou.“

Ano, bude :-) Prodej následujících novinek se 40% slevou, bude probíhat takto:
- Conan 0 + Conan 1 / 26. 2. - 18. 3. 2019
- Baltimore 4: Kostnice + Sherlock Frankenstein a legie zla (pokračování Černé palice) / 5. 3. - 18. 3. 2019
- Souběh všech čtyř titulů se slevou 40 % / 5. 3. - 18. 3. 2019

2) „Viděl jsem ediční plán 2019 a není tam goon, má oblíbená série. Je přerušena nebo už ji nebudete dokončovat? A co upvo?“

V současné době jednáme s Ericem Powellem o licenci na další díly ze série Goon. Práva má nově pod sebou a musíme být trpěliví, než se v dané situaci zorientuje a licenci nám přidělí. Naše oficiální nabídka na tento rok zní rovnou na tři díly :-) Věříme, že budeme v této sérii pokračovat, ale musíme počkat na jeho vyjádření. Pokud bude v této záležitosti cokoliv nového, určitě dáme vědět.

V Ú.P.V.O. pokračujeme díly ze série Ú.P.V.O. 1946 a přidáváme i další díly z pobočných sérií z Hellboy universa. Máte se na co těšit.

3) „planujete tento rok reprint nedostupnych dilu SinCity v pevne vazbe? Treba i formou "sancemetru"...“

V tomto roce dotisk v plánu není. Momentálně se víc věnujeme obsáhlejší sérii Hellboy. Nebojte se ale, že bychom už díly ze Sin City nedotiskli. V následujících letech se budeme snažit do edičního plánu nedostupné díly postupně zařazovat, stejně tak jako tomu bylo v minulých letech. Přesné termíny zatím ale nemáme. Nelze bohužel dotiskovat vše najednou. Šancemetr u této série není zapotřebí. Nemá problém s prodeji, proto nepotřebuje pomocné berličky. Díky za pochopení i trpělivost.