Informace o nákupu
loadingbar

OZNÁMENÍ PŘEKVAPENÍ pro I. pololetí roku 2023

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Překvapením pro I. pololetí roku 2023 je komiks
Želvy ninja: Poslední rónin.

Budoucnost proměnila New York v technologicky vyspělé bitevní pole, ovládané klanem Noha a jeho kybervojáky. Sem přichází Michelangelo – poslední z želv ninja, aby se pomstil. Z jeho nejbližších zůstaly už jen vzpomínky, a tak mu nezbývá než najít staré přátele, nové spojence a i za cenu vlastního života získat zpět síť kanálů pod městem.

O samotném ději vám nebudeme víc prozrazovat, podívejte se na fanovský film od Magnuse Edlunda, kterému tímto děkujeme, že nám umožnil použít jeho skvělý fanovský snímek.

Komiks bude mít 240 stran, vyjde ve formátu kolosálních knih s matným potahem a parciálním lakem, navíc se dvěma variantními obálkami. Speciální obálka bude v prodeji pouze v Comics Centru v omezeném množství. V předprodeji bude komiks Želvy ninja: Poslední rónin již na ComicCon Prague se 40% slevou, která bude trvat až do konce dubna.

Věříme, že vás Želvy ninja: Poslední rónin uchvátí stejně jako nás. Pokud se chcete dozvědět víc o historii a zajímavostech Želv ninja i o Posledním Róninovi, pusťte si video, které jsme pro vás natočili.