Informace o nákupu
loadingbar

Pekelná čísla

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

IMG 0142Protože se nás několik zákazníků ptalo, jaké bude mít číslo jejich Hellboy, napsali jsme krátký článek, kde se vám pokusíme vysvětlit, proč vám čísla jednotlivých výtisků nechceme dopředu sdělovat.

Čísla se totiž mohou v průběhu projektu měnit. Tady máte dva příklady na kterých to hned pochopíte. Sdělit vám totiž jaké budete mít číslo Hellboye by byla cesta do pekel nebo do Bohnic :-)

imgres1. příklad

Pan Novák si jako třetí v pořadí objedná Hellboye. Má tedy logicky nárok na Hellboye s číslem 3. Pan Procházka si jako čtvrtý v pořadí objedná také Hellboye. Má tedy logicky nárok na Hellboye s číslem 4. Do 31. 10. 2014 zaplatí pouze pan Procházka. U pana Nováka se situace změnila. Koupi knihy si rozmyslel a knihu už nechce, tedy jí ani nezaplatí. Jaké tedy bude mít číslo pan Procházka? Nebude mít číslo 4, ale 3 a takto se budou muset posunout všichni v řadě.

2. příklad:

– Slečna Vomáčková si chtěla koupit pro sebe a pro svého bratra Hellboye. Objednala si tedy Hellboye dva s pořadovými čísly 20, 21. Pak ale zjistila, že bratr si knihu objednal už sám. Objednávku chce tedy upravit pouze na jeden kus. Slečna Vomáčková bude mít tedy Hellboye s číslem 20 a číslo 21 bude mít další zákazník, který si poslal objednávku po ní. Opět se budou muset takto posunout všichni v řadě. A takových příkladů bychom tu mohli uvést mnoho. Nechte se tedy mile překvapit.


PS: Použitá jména a čísla v textu jsou smyšlená. Jejich podobnost s žijícími či mrtvými osobami je čistě náhodná.