Informace o nákupu
loadingbar

Přednáška Hellboy včera, dnes a zítra

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Letos v květnu jsme pro fanoušky komiksu uspořádali Comics Centrum Day 2023. Účast byla hojná, ale někteří z vás měli bohužel jiné aktivity, kvůli kterým se této akce nemohli zúčastnit. Proto jsme přednášky z této akce zaznamenali a tady je další video, ve kterém mimo jiné uslyšíte odpověď na zcela zásadní otázku „Proč ještě nevyšel Hellboy v pekle?“

Hellboy včera, dnes a zítra (obsahuje spoilery)
Hellboy universum je největší universum, které scenáristicky, nebo alespoň námětově vytvořil jediný člověk. Počet jeho knih se v zahraničí blíží stovce.
A i když se ne ve všech knihách universa objevuje Hellboy, je středobodem dění. Autor Mike Mignola jako pohádková sudička splétá vlákna osudů jednotlivých postav a směřuje vše k vyvrcholení, které si nezadá s řeckou tragédií.
O tom, jak je vše spojeno, co jste možná přehlédli a na co se můžete těšit v letech následujících, pojednává tato přednáška.
Přednášející: Martin Trojan

Pokud bude sledovanost těchto videí/záznamů v řádech vyšších stovek až tisíců, dáte nám jasný signál, že má smysl v podobných aktivitách pokračovat :-)

Video ► ZDE

IMG E3479