Informace o nákupu
loadingbar

Přichází další limitovaná edice komiksu – tajemný zámek Ragemoor je tu!

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Fotka 2013-05-21 10.25.57


PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS DALŠÍ SPECIÁLNÍ A LIMITOVANOU EDICI KOMIKSU - SPECIÁLNÍ RAGEMOOR JE TU!

Právě připravujeme vydání dalšího zajímavého titulu - komiksu Ragemoor. I tomuto komiksu předchází prodej speciální limitované edice 100 kusů. Prodej limitky odstartuje ve čtvrtek 23. května na stránkách Comics Centra přesně ve 12 hodin. Speciální edice Ragemoor bude v deskách potažených černou kvalitní kůží, připraveno bude i ručně vyrobené pouzdro na komiks, certifikát, plakát, záložka a navíc ještě rukavice pro čtení této speciální edice. Vydání samotného komiksu Ragemoor pak vyjde na konec května a k dispozici bude na e-shopu vydavatele i na pultech knihkupectví.

A proč se nám Ragemoor líbí?

Je to komiks zajímavý ve všech ohledech a je výrazně jiný oproti ostatním komiksům. Černobílé ztvárnění napomáhá podpořit temnou atmosféru a téměř až plastické obrazy dolaďují vyznění místa zvaného Ragemoor. Začali jsme se o komiks zajímat už při jeho vydávání v USA, protože nás velice zaujalo právě výtvarné zpracování. Po přečtení všech sešitů jsme knihu zařadili do užšího vydavatelského plánu a začali připravovat k vydání. Navíc jsme od našich čtenářů měli velice pozitivní ohlasy na povídku Makoma v Hellboy 7: Pražský upír, na které pracoval Richard Corben, autor výtvarné stránky Ragemooru.

Co všechno bude ve speciálním Ragemooru?

Speciální edice komiksu Ragemoor vychází v limitované edici pouze 100 číslovaných výtisků a bude obsahovat:
- knihu ve vázané vazbě, která bude potažena jemnou černou kůží
- na deskách bude rudě vyraženo jméno komiksu Ragemoor
- dále bude edice obsahovat zvláštní list se slepotiskovou pečetí a číslem
- barevný plakát obálky původního amerického vydání ve formátu A3
- potvrzení pravosti limitované edice na ručním papíře se slepotiskovou pečetí a pořadovým číslem jednotlivých výtisků 1 až 100
- vše bude uložené v ručně vyrobeném pouzdře na knihu
- ještě k tomu rukavice s logem speciální edice
- plus záložka Ragemoorová

Kdy a jak a za kolik to bude?

Speciální komiksy můžete v koupit v předprodeji již tento čtvrtek od 12 hodin. Komiksy z limitované edice pak budou k dispozici během června, jakmile budou dokončené ruční práce na deskách a pouzdře. Všichni právoplatní majitelé budou upozorněni emailem, či telefonicky a s každým se vždycky na předání, nebo poslání domluvíme. Cena jednoho komiksu z limitované edice je 2000 Kč a na webu si může koupit komiks kdo bude mít zájem a kdo dřív přijde. Podpulťáky nemáme, radíme tedy přijít včas :)

Doufáme, že se Vám bude komiks i speciální vydání líbit a přejeme vám příjemné hororové čtení... A nezapomeňte nechat rozsvíceno... Ragemoor nás všechny vidí...

A jak to vlastně bude všechno ve speciálním vydání vypadat?

KNIHA POTAŽENÁ PRAVOU ČERNOU KŮŽÍ
kniha

RUČNĚ VYROBENÉ POUZDRO NA KOMIKS
krabicka

CERTIFIKÁT, POTVRZENÍ PRAVOSTI LIMITOVANÉ EDICE
Certifikat

VLOŽENÝ LIST S ČÍSLEM KNIHY A LOGEM COMICS CENTRA
LIST

PLAKÁT RAGEMOOR
Plakat

RUKAVICE PRO ČTENÍ SPECIÁLNÍ EDICE
Rukavice

SPECIÁLNÍ RAGEMOOR ZÁLOŽKA
Zalozka