Informace o nákupu
loadingbar

Přichází Darebák, v metalickém lesku a s tričkem... a má děsnou chuť na cigáro!

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Letos je to 15 let co Darebák poprvé vyšel ve světě.

PlakatKomiks vycházel na pokračování v britském magazínu Gentlemen's Quarterly. Nyní si ho můžete přečíst v podobě, v jaké ho jeho tvůrci původně zamýšleli. Toto vydání obsahuje novou obálku, galerii skic, původní obálku a novou kresbu od Franka Millera, která zároveň slouží jako obálka speciálního limitovaného vydání.

A tento čtvrtek 27. 6. 2013 od 12 hodin na našich stránkách odstartuje akce. Prodej stovky kusů speciálního Darebáka - edice, která je zajímavostmi nabitá k prasknutí.

V Česku vyjde Darebák jako jediný na světě v unikátním zvětšeném formátu, velký bude jako Drsná škola, která měla netradiční velikost. Kromě toho bude mít komiks z limitované edice metalickou obálku s motivem přímo od Franka Millera. Samotný komiks Darebák vyjde 8. července, v prodeji v knihkupectvích bude od 9. července. Na našem eshopu si ho můžete koupit předem už od čtvrtka 27. 6. 2013.

Speciální vydání jsme připravili po velkém zájmu čtenářů i k tomuto komiksu. Ten je výjimečný nejen spojením skvělých autorů, ale celým svým poselstvím, myšlenkou a zpracováním vůbec. Speciální Darebák bude mít obálku s motivem od Franka Millera. Je to tedy naprosto jedinečné vydání na celém světě a to nejen svým formátem.

Speciální edice komiksu Darebák vychází i tentokrát v limitovaném počtu kusů. K dispozici je pouze 100 číslovaných kusů. Každý bude obsahovat knihu v pevné vazbě s metalickým potahem potištěným motivem od Franka Millera, list navíc s obrázkem se slepotiskovou pečetí a pořadovým číslem 1 až 100, ručně vyrobené pouzdro na knihu s metalickým potahem a slepotiskem, barevný plakát ve formátu A3 se slepotiskovou pečetí, tematickou knižní záložku, potvrzení pravosti limitované edice na ručním papíře a navíc ještě černé tričko s potiskem s možností výběru velikosti. Cena tohoto kompletu je 2000 Kč.

limitka

Taťkové Darebáka jsou tu, trochu málo o nich a co na Darebákovi vytvořili...

Frank MillerFRANK MILLER (narozen 27. ledna 1957) stojí za scénářem Darebíka. Svou kariéru začal jako tvůrce běžných komiksových řad, například Daredevil, Spider-Man a Batman, ale světovou proslulost si vydobyl až sérií Sin City – Město hříchu a velkoformátovou historickou freskou 300: Bitva u Thermopyl. Obě tato díla se dočkala filmového zpracování a v současné době Miller pracuje na filmu Sin City – Město hříchu 2.300 01
2869444-simon bisley
SIMON BISLEY (narozen 4. března 1962) stojí za výtvarnou stránkou komiksu Darebák, je autorem kresby. Simon je bývalý profesionální wrestler, se vřítil na britskou komiksovou scénu svými kresbami pro série ABC Warriors a Slaine, kterými zbořil tehdejší zaběhlé postupy. Poté vstoupil do celosvětového povědomí svým pojetím postavy Loba. Podílel se na filmu Heavy Metal 2000 a spolu s tvůrcem Želv ninja Kevinem Eastmanem vytvořil akční minisérii Bodycount. V současnosti se věnuje spíše malbám obálek.

g08 01 tumblr m9tii6MP6s1qalwl9o1 1280
ANGUS McKIE (narozen v červenci 1951) je britský výtvarník, který měl u Darebáka na starosti barvy. Věnuje se především tvorbě obálek a ilustrování vědeckofantastických knih. Na svém kontě má i několik vlastních autorských komiksů, například pro časopis Heavy Metal nakreslil příběh So Beautiful and So Dangerous. Je také velmi oceňovaným koloristou, který vedle komiksu Darebák koloroval také knihu Bryana Talbota Srdce Impéria aneb odkaz Luthera Arkwrighta.

377854-21408-129340-1-the-blue-lily super Srdce 01