Informace o nákupu
loadingbar

Soutěžíme o komiksy na Twitter účtu @ComicsCentrum

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Máte rádi komiksy? Pojďte si s námi zasoutěžit a pokud vyhrateje, můžete si vybrat jako cenu jakýkoliv komiks z našeho vydavatelství (mimo limitovaných edic).

Rádi bychom vám zpříjemnili letní měsíce a případně prázdniny, pokud si je právě užíváte. Přemýšleli jsme, co by vám udělalo radost a řešení bylo snadné - komiksy.
Možná jste si všimli, že jsme se nedávno začali více věnovat komunikaci skrze Facebook a Twitter. Na Facebooku máme přes 1200 fanoušků, a i náš Twitter účet pomalu roste. A právě jeho se bude týkat naše soutěž.

Zadání soutěžní úlohy

Zadání je velmi jednoduché. Pomožte nám získat další fanoušky na Twitteru a propagovat náš Twitter kanál @ComicsCentrum. Vytvořte tweet, který bude obsahovat mention @ComicsCentrum a bude vašim vlastním followerům říkat, proč by měli sledovat právě nás na Twitteru.

Pravidla a průběh soutěže

Soutěžící musí být fanouškem / followerem našeho twitter účtu @ComicsCentrum.
Soutěžící může za den poslat maximálně 2 tweety v rámci této soutěže.
Soutěžící musí být z České nebo Slovenské republiky.

Soutěžit a tweetovat o @ComicsCentrum můžete až do do 31. 7. 2013 - 24:00. Výherci budou vyrozuměni skrze DM, kde je požádáme o další kontaktní údaje.

U soutěžících není podstatné kolik mají followerů na svých účtech. Budeme rádi, když se zúčastní soutěžící se stovkami followerů, ale i ti s jednotkami. Ani množství tweetů s mentions @ComicsCentrum není podstatné. Nehrajeme na kvantitu, ale na kvalitu. Vyhrají ty nejlepší tweety, ale samozřejmě, že budeme rádi, když budete tweetovat o 106 :))

Cenou v soutěži je komiks dle vlastního výběru z produkce Comics Centra. Z našich followerů na Twitteru vybereme celkem 10 výherců.

- Provozovatelem soutěže (dále jen "soutěž") je komiksové vydavatelství Comics Centrum.
- Soutěž je zaměřena na nejlepší/nejkreativnější/nejzajímavější tweety se zmínkou @ComicsCentrum.
- Soutěž je jednokolová. Z vytvořených tweetů vyberou zástupci vydavatelství 10 výherců.
- Po vyhodnocení soutěže obdrží výherci ceny od Comics Centra. Výherci z Prahy si mohou cenu vyzvednout na prodejně vydavatelství do 60 dnů od vyhlášení výsledků, jinak ceny propadají bez nároku na jejich další získání, mimopražským výhercům samozřejmě vybraný komiks zašleme.

Z účasti v soutěži jsou vyloučeni všichni zaměstnanci a spolupracovníci jakož i jejich příbuzní vydavatelství Comics Centrum.

V případě dotazů, nejasností nebo pokud byste potřebovali doplňující informace, konktatujte nás emailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

logo CC invert