Informace o nákupu
loadingbar

Vítr ve vrbách aneb Žabákova dobrodružství - audioverze

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Snímek obrazovky 2020 07 21 v 11.46.34S velkou radostí si vám dovolujeme představit pro naše nakladatelství zcela unikátní projekt, který pro vás už pár měsíců připravujeme.

Od dnešního večera se můžete na našem YouTube kanálu zaposlouchat do audioverze knihy Vítr ve vrbách aneb Žabákova dobrodružství, kterou nádherně načetl Jan Zadražil.

Dvanáct kapitol této knihy budeme zveřejňovat do konce prázdnin postupně (2x týdně).

Vítr ve vrbách aneb Žabákova dobrodružství z pera Kennetha Grahama je dnes již klasickým příběhem o zvířatech s lidskými charaktery. Kniha za dobu své existence potěšila generace malých i velkých čtenářů a okouzlila je světem bublajících říček, šumícího rákosí a proměn přírody během jednotlivých ročních období. Nadčasový příběh pánů Žabáka, Krysy, Krtka a Jezevce vychází 111 let od svého prvního vydání v roce 1908, v novém překladu Saša Niklíčková, s ilustracemi proslulého komiksového scenáristy a výtvarníka Davida Petersena, autora úspěšné série Myší hlídka.

Věříme, že vás příběh nadchne a budete netrpělivě očekávat každé jeho další pokračování.

Máte se opravdu na co těšit.

PS Audioverze knihy Vítr ve vrbách aneb Žabákova dobrodružství je neprodejná a slouží pouze k propagaci skutečné, bohatě ilustrované knihy, kterou můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu na našem e-shopu.