Informace o nákupu
loadingbar

Vrána Soumrak bohů přilétá již tuto středu v limitované edici - jen u nás na webu!

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

První sešit nové série Vrány vyšel v USA 12. prosince 2012 a poslední 6. února 2013. Toto souborné vydání, které v našem nakladatelství vyjde 14. 10. 2013, vyšlo v USA 18. července 2013.

Prodej speciální edice bude zahájen 2. října ve 12 hodin pouze na našem eshopu. Kniha v pevných deskách bude potažena pravým kozím pergamenem se speciální obálkou.

Pro sběratelskou edici jsme si připravili opravdovou vzácnost – potah knihy bude z pravého kozího pergamenu. Jde o velmi drahý materiál, který lze zhotovit pouze z té nejkvalitnější kůže. Sami jsme v koželužně vybírali vhodné kusy. Pro jeho vysokou cenu a ne úplně jednoduchou práci s ním, se s pergamenem setká běžný člověk leda ve vitríně v muzeu, ale asi málokdo ho držel opravdu v ruce. Vyvinuli jsme speciální metodu potisku inkoustem, abychom na tak vzácný materiál nenanášeli syntetické barvy, které by ho mohly poškodit. Proto pozor na vodu!

Speciální edice komiksu Vrána Soumrak bohů vyjde v počtu 100 číslovaných kusů.

Každý komplet bude obsahovat:

- knihu v pevné vazbě potaženou pravým kozím pergamenem s potiskem,
- list navíc s obrázkem se slepotiskovou pečetí a pořadovým číslem 1 až 100,
- ručně vyrobené otvírací pouzdro na knihu potažené přírodní jutovou tkaninou s potiskem,
- barevný plakát ve formátu A3 se slepotiskovou pečetí,
- knižní záložku z pravého kozího pergamenu se slovníčkem,
- potvrzení pravosti limitované edice na ručním papíře se slepotiskovou pečetí
- a navíc ještě DVD besedy s Jamesem O´Barrem na KomiksFestu 2012.

Cena tohoto kompletu je 2000 Kč.

Komiks Vrána je dnes již kultovním dílem. Autor James O´Barr do něj vložil všechen bol, smutek a vztek ze ztráty milované osoby, stejně tak i lásku, kterou k ní cítil. Tehdy přiletěla Vrána a pomohla hlavnímu hrdinovi vykonat svou pomstu. I když byl mrtvý. Vrána zůstává, jen příběh je jiný. Tentokrát Vrána přiletí do koncentračního tábora v roce 1945, aby dalšího muže provedla na jeho cestě k pomstě...

VRANA SOUMRAKBOHU SLE 2013