Informace o nákupu
loadingbar

Všechno o Kurva velkym Sin City, které vychází v nakladatelství Comics Centrum

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk


Front matchZúčastněte se tohoto mimořádného projektu a staňte se vlastníkem této unikátní knihy. 

Všech sedm dílů Sin City v jednom svazku oddělených od sebe u nás nikdy nepublikovanými obálkami. 

1360 kurva velkejch stránek nevídanejch rozměrů, díky kterejm vám neunikne ani to nejskrytější zákoutí Basin City a nezůstane skrytá žádná mizerná levárna.

V případě, že bude zakoupeno alespoň výrobní minimum 300 kusů (počítají se pouze zaplacené objednávky), kniha vyjde koncem června 2014. 

Jednotlivé knihy budou číslovány a bude v nich vepsáno jméno kupujícího resp. vlastníka. Jmenný seznam bude abecedně řazen.

Způsob platby je možný pouze bankovním převodem nebo hotově přímo u nás v prodejně Comics Centra. Platba dobírkou není možná.

Shelfback

O knize:

„Noc je horká jako samo peklo.“ Těmito šesti slovy uvedl Frank Miller, zázračné to dítko komiksu, naprosto nového hrdinu naprosto nové série naprosto nového nakladatelství. Této sérii se podařilo prolomit veškeré dosavadní konvence a způsobit revoluci ve světě komiksových příběhů. Otištěním Sin City na stránkách Dark Horse Present v dubnu roku 1991 dokázal Miller vrátit kriminální příběhy zpátky na stránky komiksů, jimž po celá předchozí desetiletí dominovali výlučně superhrdinové. Jím nově pojatý neo-noirový styl plný drsných mizerů, krásných žen a těch nejnadupanějších aut převálcoval všechno jako parní válec a ovlivnil vývoj mnoha budoucích kreslířů, scenáristů a filmařů. Ale co je nejpodstatnější, ovlivnil miliony čtenářů, kteří návštěvou Basin City překročili hranici, přes kterou se už nikdy nechtěli vracet zpátky.

V následujících letech se Sin City rozrostlo na celkem sedm knih; všechny napsal a nakreslil sám Frank Miller. Sin City vyhrálo snad každou myslitelnou komiksovou cenu a výsledkem jsou dva senzační filmy, spolurežírované Frankem Millerem a Robertem Rodriguezem. V této knize je sebraných všech sedm dílů Sin City v jednom monstrózním svazku, vhodném k sebeobraně – více než 1300 kurva velkejch stránek nevídanejch rozměrů, díky kterejm vám neunikne ani to nejskrytější zákoutí Basin City a nezůstane skrytá žádná mizerná levárna.

Marvovo Drsný sbohem, Dwightova smrtící Ženská, pro kterou bych vraždil, Hartiganův zápas s Tím žlutým parchantem spolu s dalšími knihami Franka Millera ze Sin City tvoří největší a nejúžasnější kriminální ságu v komiksové historii a Kurva velký Sin City je skvělá cesta, jak pro sebe otevřít brány Města hříchu dokořán.

Scénář a kresba: Frank Miller
Překlad: Václav Dort
Počet stran: 1360 černobílých, dvoubarevných a plnobarevných
Vazba: vázaná knižní s matným potahem a parciálním lakem
Rozměry: šířka: 220 mm
                výška: 325 mm
                šířka hřbetu: 80 mm

BackVěkové doporučení: 16+
ISBN: 978-80-86839-79-0
EAN: 9788086839790

Cena vydavatele: 2200,- Kč

Poděkování všem, kteří si knihu koupili v knize a navíc budou jednotlivé knihy číslované.

Pro ty, kteří si v našem nakladatelství koupili nebo do 31. 5. 2014 ještě koupí knihu Kurva velký Sin City máme překvapení. Protože tahle kniha bude moci vyjít jen díky podpoře mnoha lidí, chceme jim všem poděkovat za důvěru v sebe sama, v tenhle projekt a naše nakladatelství tím, že je v knize jmenovitě uvedeme. Každý majitel knihy tak bude mít své jméno vytištěné na stránce s poděkováním přímo v knize. To se bude týkat i všech knihkupců a obchodních partnerů, kteří se odváží zariskovat a knihu si přímo od nás předem koupí.
Jmenný seznam bude abecedně řazen. Zveřejníme jej 2. června na našich webových stránkách. Opravy nám budou moci zákazníci nahlásit do 4. června. Poté půjde kniha do tisku a proto už další úpravy nebudou možné. Pokud již předem víte, že chcete provést nějakou změnu, neváhejte nás kontaktovat.
Další příjemnou zprávou je, že jednotlivé výtisky budou číslovány. Čísla budou přiřazena dle přijatých objednávek.


Jak se bude KVSC balit?

Dostali jsme pár dotazů od našich zákazníků a fanoušků, které se týkají, toho jak budeme balit a rozesílat knihu Kurva velký Sin City. Obavy z toho, aby kniha dorazila v pořádku ke svému majiteli jsou pochopitelné a proto neuškodí zveřejnit fakta a podrobnosti, které se budou týkat expedice. Jsme pověstní tím, že všechny knížky zodpovědně balíme a u této knihy tomu nebude jinak.

balikTak tedy jak:
a) Možnost doručení je těmito způsoby:
- osobně – nejbezpečnější, ale pouze v případě, že s knihou neupadnete :-)
- Uloženka, Zásilkovna – velmi spolehlivý a šetrný způsob přepravy
- Česká pošta – má reputaci takovou jakou má, ale bohužel ji stále poměrně velká část zákazníků využívá. Takže u ní si na zásilky budeme dávat velký pozor!!!

b) Způsob balení
Knihy budeme balit jednotlivě do bublinkové fólie, následně pak do třívrstvé kartonové krabice. A to všechno budeme chránit proti vlhkosti smrštitelnou fólií. Balíčky budou pro lepší manipulaci převázány provázkem.

Papír na kterém bude KVSC vytištěno.

Zatím co u klasických Sin City byl použit nezušlechtěný bezdřevý ofset, pro Kurva velký Sin City bude použit kvalitní matný křídový papír. Gramáž je o trochu nižší a na celkový vzhled bude mít změna papíru opravdu velký vliv. Mnohem více vyniknou kontrasty mezi černou barvou resp. barvami a bílým papírem. Nejen že bude Sin City mnohem větší, ale bude i na kvalitnějším papíře

Je Kurva velký Sin City dobrej název?

KVSC A CZ

Objevily v podstatě dvě skupiny fanoušků připravovaného komiksu Kurva velký Sin City. Jedna skupina nemá s názvem knihy žádný problém a druhá skupinka by se přikláněla spíš k jemnějšímu názvu. Prostě co člověk to názor a to je na tom fajn.
Co je fakt je to, že se musíme podřídit originálu. Nemůžeme si to udělat třeba "malým písmem Complete edition, trošku to cáknout tou krví". To by prostě neprošlo u autora a on je ten co obálku a celý příběh Sin City vymyslel.
U překladu je to věc jiná a jde tam spíš o pocitovou záležitost, ale stále se musíme vejít do vizuální podoby krátkých slov. Je jasný, že názvů se nabízelo víc - Zatraceně velký, Sakra velký, Hergot velký, Fakt velký, Super velký atd. Vzhledem k tomu, že je to knížka jaká je a je velká a v příběhu je tam prostitutek také dost, tak jsme vybrali právě tento název. Nejsme z těch, kteří rádi používají sprostá slova jen abychom je vyslovili nebo napsali a byli tím Cool, ale tady se to prostě hodilo. Někomu přijde právě tenhle název lepší někomu ne. No prostě co člověk to názor a určitě si každého vážíme. Jen nemůžeme všem vyhovět i když bychom moc rádi.

napis

U nás bude Kurva největší.

Podle posledních informací bude Česká republika vedle USA opravdu jedinou zemí kde vyjde souborné vydání všech dílů Sin City, tedy Kurva velký Sin City. České vydání výškou odpovídá knihám Drsná škola nebo Darebák a má rozměry stránek 215 x 320 mm, zatímco to americké 203 x 309 mm. České vydání bude tedy v obou směrech o více než centimetr větší. Takže budete mít opravdu největší Sin City na světě :-)

Co se skrývá v detailech jednotlivých písmen na obálce KVSC?

Možná jste si toho už všimli sami, možná ne, takže nenecháme nic náhodě a ukážeme vám všem co se skrývá v detailech jednotlivých písmen na obálce. V každém červeném písmenu je část obálky k poslednímu vydání série Sin City, které vyšlo v USA v roce 2010. Originální obálka se skládá ze sedmi písmen a proto je v každém z nich po jednom obrázku. U nás se název rozrostl na deset písmen, takže teď už jen čekáme až nám ty zbylé tři díly Frank Miller dokreslí. Snad mu to nebude moc dlouho trvat Ne, teď vážně. V českém vydání název nabyl o tři písmena a proto se tedy vedle původních obálek objeví ještě obrázky Delie, Wallace a Nancy. Ďábel se zkrátka skrývá v detailech.

sc2 plakat

Bude i pod vaším stromkem ležet Kurva?

Chtěli byste mít Kurva velký Sin City, ale momentálně na něj nemáte finance? Zkuste už teď napsat třeba Jéééžíííškovi. Nevadí, že je jaro, alespoň bude připravený až se ho zima zeptá... Pokud na Ježíška nevěříte, může vám Kurva velký Sin City koupit někdo z vašich blízkých a až se zeptá zima jeho, co dělal na jaře, může odpovědět: „ Koupil jsem Kurva velkej dárek.“ :-)


A co filmová adaptace Sin City?

Film Sin City 2: Ženská, pro kterou bych vraždil má nové internetové stránky. Tedy zatím pouze v angličtině, ale přesto stojí za to se na ně kouknout. Velké fotografie, profily postav i tvůrců a skvělé animované gify ke stažení potěší určitě každého. Premiéra filmu je plánována na 21.srpna 2014.