Informace o nákupu
loadingbar

Comics Centrum

Sin City 1-7 od Franka Millera

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Díky jeho revolučnímu filmovému zpracování znají dnes Sin City i ti, kdo komiks viděli naposledy jako děti. Letos na podzim šla do kin dvojka, což byla skvělá příležitost, abychom dotiskli dlouhodobě vyprodané první tři díly. Teď si můžete vůbec poprvé pořídit celou sérii, která obsahuje sedm knih najednou.

A Vánoce se tak někomu změní v napínavé dobrodružství plné krásných žen, amerických osmiválců a zabíjení pro lásku, i když je stráví doma na gauči.

sin city 01 01sin city 02 01SinCity3 01 SinCity4 01SinCity5 01SinCity6 01Sin City 07 01

 

Agenti Ú.P.V.O.

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Na našich stránkách vám budeme postupně přestavovat spolupracovníky Hellboye z Ú.P.V.O.


Elizabeth "Liz" Shermanováliz

pohlaví: žena
druh: člověk
datum narození: 15. dubna 1962
místo narození: Kansas
povolání: agent Ú.P.V.O.
anomálie: pyrokinetička
povaha: klidná

Pyrokinetička od svých jedenácti let, kdy nešťastnou náhodou upálila celou svou rodinu. Od té doby je schovankou Ú.P.V.O. (Úřad paranormálního výzkumu a obrany), kde se učí ovládat své pyrokinetické schopnosti a vyrovnat se s traumaty, která v ní tato schopnost vyvolala.Abraham „Abe“ Sapienabe

pohlaví: muž
druh: obojživelný muž
datum narození: 5. dubna 1865
místo narození: Washington
povolání: agent Ú.P.V.O.
anomálie: vejcožrout
povaha: klidná

Obojživelný člověk, objevený v dávno zapomenutých podzemních prostorách pod washingtonskou ústřední nemocnicí, v zapečetěné primitivní stázové komoře. Podle všeho žil již za občanské války – ale to je pro Abea neproniknutelné tajemství. Mimo vodní prostředí se většinou pohybuje s dýchacím přístrojem a s brýlemi či čočkami na očích, které udržují jejich vlhkost. Má obrovskou inteligenci a také dokáže číst stopy a myšlenky.Homunculus Rogerroger

pohlaví: nemá
druh: homunkulus
datum narození: 15. století
místo narození: Rumunsko
povolání: agent Ú.P.V.O.
anomálie: ke svému životu potřebuje obrovské množství energie
povaha: klidná

Homunkulus vytvořený z lidské krev a bylin. Byl objeven v Rumunsku a přiveden k životu Liziným pyrokinetickým dotekem. O tom, zda je skutečně živý nebo ne, by se dalo polemizovat, ale o jeho dětinské lásce k životu nikoliv.

 

 

Pekelně velkej seznam - 1. upravená verze

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Hellboy produktVšem, kteří chtěli ještě upravit své jméno v seznamu jsme vyhověli a úpravy jsme provedli. Do seznamu jsme ještě přidali jména těch, jejichž platby přišly až po uveřejnění první verze seznamu ze dne 5. 11. 2014. Všichni, kdo jste ještě svá jména nezkontrolovali se do toho hned vrhněte ať už můžeme knížku poslat do tiskárny :-)

Zkontrolujte, prosím, pečlivě své jména v tomto seznamu. Pokud budete chtít provést opravu, tak nám jí prosím obratem nahlaste na tento  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 6. 11. 2014 včetně.

   

Pekelně velkej seznam

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Hellboy produktHellboy: Pekelná knižnice kniha první se setkal s pekelně velkým úspěchem. Celkový počet objednávek se přiblížil číslu 800, což je skoro tolik jako Kurva velkýho Sin City. Všem, kteří jste si tuhle krásnou knížku zaplatili a zapojili jste se tím do tohoto jedinečnýho projektu moc děkujeme.

Slíbili jsme, že vás všechny uvedeme v této knize na speciální straně. Tady je tedy ten slíbený seznam s abecedně řazenými jmény všech, kteří si knihu koupili. Zkontrolujte si, prosím, všichni pečlivě svá jména. Pokud budete chtít provést opravu tak nám jí prosím obratem nahlaste na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a to nejpozději do 6. 11. 2014 včetně.

 

 

Rozhovor s Janem Kantůrkem

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Na oslavu úspěchu s Hellboyem Pekelnou knižnicí knihou první jsme pro vás připravili překvapení. Rozhovor s překladatelem Hellboye a Ú.P.V.O. Janem Kantůrkem.

Václav Dort se ptal za vás, tak si hezky sedněte a poslouchejte

   

Strana 3 z 23

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>